W sobotę 14 października o godz. 14.00 KS Rokita 1946 Brzeg Dolny podejmie na stadionie miejskim Miejski Klub Piłkarski w Wołowie.
– Mecze zespołów z Brzegu Dolnego i Wołowa wzbudzały zawsze ogromne zainteresowanie. Podobnie jest teraz. Na stadionie miejskim spodziewamy się wielu kibiców, dla których już przygotowujemy atrakcje. Myślę, że to będzie fajne wydarzenie na odpowiednim poziomie sportowym – mówi prezes KS-u Rokity Brzeg Dolny Mateusz Szczur i zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Brzeg Dolny na derby powiatu.

Źródło: UM Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze