Powybijane, szyby, połamane ławki i pozrywane rozkłady jazdy – taki jest obraz większości przystanków PKS w Brzegu Dolnym. Co zamierza z tym zrobić Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Wołowie? Jesteście świadkami aktów wandalizmu w naszym powiecie? Piszcie do nas, przesyłajcie zdjęcia i filmy na nasz profil na Facebooku. Zajmiemy się tym!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze