Zakład Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym zakończył dekorowanie miasta z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Na terenie Brzegu Dolnego pojawiły się dekoracyjne choinki, bombki i renifery. Zrobiło się bardziej świątecznie i klimatycznie. Jesteśmy ciekawi Waszych ocen!
fot. ZGK
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze