Kto by pomyślał, że o tej porze roku takie widoki będą oglądać mieszkańcy Brzegu Dolnego? Od jednej z naszych Czytelniczek otrzymaliśmy film, na którym widać piękny zachód słońca nad miastem, który nagrano wczoraj wieczorem. Kolory mogłyby świadczyć o tym, że mamy wakacje, a taki zmierzch pojawił się grudniową porą.
Uchwyciliście podobne krajobrazy? Może macie już pierwsze zdjęcia zimy w naszym powiecie? Przysyłajcie nam zdjęcia i filmy na adres [email protected] lub na Facebooku.