Tak wygląda obecnie miejsce po zawalonym budynku w Brzegu Dolnym przy ulicy Urazkiej, gdzie mieściło się Centrum Przeciwdziałania Bezdomności. Osoby bezdomne nadal zamieszkują na Starówce, gdzie mieli być umiejscowieni na krótki czas. Przypomnijmy, że budynek zawalił się w sierpniu 2023 roku. Pisaliśmy wówczas:
Zawalił się budynek przy ul. Urazkiej 47 w Brzegu Dolnym, przy którym mieści się Centrum Przeciwdziałania Bezdomności. Podczas akcji ewakuowano 12 osób. Budynek stojący obok sprawdzany jest pod względem bezpieczeństwa. Na miejscu działają służby ratownicze.
Reklama
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze