Teren inwestycji odwiedził burmistrz Dariusz Chmura oraz wiceburmistrz Jan Janas.
Na ulicy Wojska Polskiego zaczęto wylewać pierwszą warstwę asfaltu. Prace będą trwały do 30 września. Inwestycja poprawi bezpieczeństwo wszystkich użytkowników ruchu drogowego.
Podczas układania masy bitumicznej, niemożliwy będzie dojazd do posesji zlokalizowanych bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej. Prosimy o wcześniejsze ulokowanie pojazdów, tak by nie utrudniać prac budowlanych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze