W miejscowości Godzięcin, 6 marca 2020 r., po godz. 18 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W kolizji uczestniczył dostawczy bus i samochód osobowy marki Mercedes. Na miejsce przyjechali strażacy, policjanci i ratownicy medyczni. Nie podano jeszcze szczegółów zdarzenia. Więcej w przyszłym numerze Kuriera Gmin.
Komentarze