Reklama

Bus i osobówka zderzyły się w Godzięcinie

06/03/2020 19:30
W miejscowości Godzięcin, 6 marca 2020 r., po godz. 18 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W kolizji uczestniczył dostawczy bus i samochód osobowy marki Mercedes. Na miejsce przyjechali strażacy, policjanci i ratownicy medyczni. Nie podano jeszcze szczegółów zdarzenia. Więcej w przyszłym numerze Kuriera Gmin.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości