Reklama

Było dzikie wysypisko śmieci, będzie pułapka na bałaganiarzy

22/11/2020 14:24

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie poinformowało o zlikwidowanym dzikim wysypisku śmieci za garażami przy al. Niepodległości w Wołowie.

- W przyszłym tygodniu w tym miejscu zamontujemy fotopułapkę - informuje spółka, która przypomina, że odpady takie jak opony, meble oraz inne odpady selektywne można przywozić bezpłatnie na PSZOK przy ul. Rawickiej. Warunkiem jest posiadanie deklaracji śmieciowej.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości