- W przyszłym tygodniu w tym miejscu zamontujemy fotopułapkę - informuje spółka, która przypomina, że odpady takie jak opony, meble oraz inne odpady selektywne można przywozić bezpłatnie na PSZOK przy ul. Rawickiej. Warunkiem jest posiadanie deklaracji śmieciowej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze