Reklama

Charytatywny turniej dla Wiktora i Kasi w Brzegu Dolnym

31/12/2022 13:44

Nie brakowało chętnych, by dołączyć do akcji charytatywnej.

Wczorajsze wydarzenie piłkarskie w Brzegu Dolnym: IV Edycja Charytatywnego Turnieju Gwiazd, został zainicjowany przez Mateusza Szczura, prezesa KP Rokita oraz jego przyjaciół. W tym roku grali dla Wiktora Żuchory i Kasi Ryszki. Podczas Turnieju odbyły się licytacje, sprzedaż wypieków, mecze i szereg innych atrakcji.

Cały dochód- 24 695,36 zł zostanie przeznaczony na wsparcie Wiktorka i Kasi w walce z chorobą.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości