Nie brakowało chętnych, by dołączyć do akcji charytatywnej.
Wczorajsze wydarzenie piłkarskie w Brzegu Dolnym: IV Edycja Charytatywnego Turnieju Gwiazd, został zainicjowany przez Mateusza Szczura, prezesa KP Rokita oraz jego przyjaciół. W tym roku grali dla Wiktora Żuchory i Kasi Ryszki. Podczas Turnieju odbyły się licytacje, sprzedaż wypieków, mecze i szereg innych atrakcji.
Cały dochód- 24 695,36 zł zostanie przeznaczony na wsparcie Wiktorka i Kasi w walce z chorobą.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze