Reklama

Chcą być odrębnymi wsiami i mieć swoich sołtysów. Decyzję podejmą radni

04/08/2020 14:39

Sołectwa Piskorzyna – Naroków i Wińsko – Rogówek chcą się podzielić - poinformował Urząd Gminy w Wińsku.

- Zarówno Naroków, jak i Rogówek spełniają warunki, by być odrębnymi wsiami z sołtysem i radą sołecką, dlatego wójt pozytywnie podchodzi o tej propozycji - informują gminni urzędnicy.

Konsultacje w tej sprawie zostaną przeprowadzone na przełomie sierpnia i września, a uchwały przedstawione radnym jesienią.

/źródło: UG Wińsko/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości