Rondo na Placu Sobieskiego bez ostrzeżenia zaczęto rozbierać 19 lutego 2020 roku, o czym poinformował Czytelnik na facebookowej grupie #tematdlaKuriera. Dowiedzieliśmy się wtedy, że rondo przechodzi remont o czym informowaliśmy też na łamach naszego tygodnika. - Co dalej z tym rondem? - pytają mieszkańcy Wołowa.
Rondo już dawno jest po remoncie. Jak się dowiedzieliśmy, mają zostać tam jeszcze wykonane nowe nasadzenia zieleni po wymianie lampy, na którą czeka gmina.
Jak poinformował w czasie remontu Urząd Miejski, przebudowa ronda na placu Jana Sobieskiego miała kilka celi, a były to:
Rondo przed remontem
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze