Reklama

Co dalej ze sprawą pijanego lekarza?

19/05/2016 14:56
Arkadiusz O., który przyjmował pacjentów na izbie przyjęć w szpitalu w Brzegu Dolnym, został zwolniony z pracy. W momencie zatrzymania przez policję miał 1,4 promila alkoholu. O tym, że lekarz jest nietrzeźwy, zawiadomiła telefonicznie jedna z pacjentek, która wyczuła od niego woń alkoholu. W najnowszym Kurierze Gmin opisujemy, co dalej z głośną sprawę pijanego lekarza: co mu grozi, jakie działania prowadzi prokuratura, oraz kto go zastąpił.      
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości