Reklama

Cyfrowe wsparcie dla mieszkańców: Pilotażowy program w Brzegu Dolnym

07/05/2026 15:00

Urząd Miejski w Brzegu Dolnym zaprasza mieszkańców do udziału w pilotażowym programie skierowanym do osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym.

Program będzie realizowany w okresie od maja do czerwca 2026 r., w każdy poniedziałek w godzinach 15:00–17:00, w Multicentrum Zero Waste przy ul. Przedszkolnej 2.

W ramach pilotażu oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie:

- założenia Profilu Zaufanego,

- instalacji i obsługi aplikacji mObywatel,

- założenia konta e-mail,

- uzyskania dostępu do Internetowego Konta Pacjenta,

- założenia konta w sklepie Google Play,

- utworzenia adresu do e-Doręczeń.

Pomoc będzie udzielana bezpłatnie przez pracownika Urzędu Urzędu Miejskiego w Brzegu Dolnym.

Reklama

Szczególnie zapraszamy osoby starsze, które nie radzą sobie z obsługą smartfona oraz instalacją różnego rodzaju aplikacji.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców do skorzystania z oferowanego wsparcia.

Realizacja pilotażu pozwoli na diagnozę Państwa potrzeb oraz rozwijanie i jeszcze lepsze dopasowanie podobnych form wsparcia w przyszłości.

 

Materiał promocyjny Gminy Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości