Urząd Miejski w Brzegu Dolnym zaprasza mieszkańców do udziału w pilotażowym programie skierowanym do osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym.
Program będzie realizowany w okresie od maja do czerwca 2026 r., w każdy poniedziałek w godzinach 15:00–17:00, w Multicentrum Zero Waste przy ul. Przedszkolnej 2.
W ramach pilotażu oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie:
- założenia Profilu Zaufanego,
- instalacji i obsługi aplikacji mObywatel,
- założenia konta e-mail,
- uzyskania dostępu do Internetowego Konta Pacjenta,
- założenia konta w sklepie Google Play,
- utworzenia adresu do e-Doręczeń.
Pomoc będzie udzielana bezpłatnie przez pracownika Urzędu Urzędu Miejskiego w Brzegu Dolnym.
Szczególnie zapraszamy osoby starsze, które nie radzą sobie z obsługą smartfona oraz instalacją różnego rodzaju aplikacji.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców do skorzystania z oferowanego wsparcia.
Realizacja pilotażu pozwoli na diagnozę Państwa potrzeb oraz rozwijanie i jeszcze lepsze dopasowanie podobnych form wsparcia w przyszłości.
Materiał promocyjny Gminy Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze