Reklama

Część mieszkańców może już pić wodę z kranu

30/08/2017 12:23
Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Wołowie nadal prowadzi badania jakości wody z wodociągów w gminie Wińsko. Woda z wodociągów Białawy Wielkie i Turzany nie spełnia wymagań, nadal jest zanieczyszczona mikrobiologicznie i mieszkańcy miejscowości zaopatrywanych przez te wodociągi muszą wodę przegotowywać i zachować środki ostrożności takie jak dotychczas. Natomiast woda produkowana przez wodociągi: Krzelów, Boraszyce Wielkie, Wińsko, Małowice, Moczydlnica Klasztorna spełnia wymagania sanitarne. Woda jest też zdatna do picia w Bożeniu i Golinie. Będziemy na bieżącą informować o kolejnych komunikatach sanepidu w sprawie wody.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości