Reklama

Czy doszło do napadu?

01/04/2016 21:05
Otrzymaliśmy informację, że dzisiaj doszło do napadu na sklep monopolowy w Wołowie, podczas którego doszło do strzelaliny. Komenda Powiatowa Policji w Wołowie otrzymała w tej sprawie zgłoszenie. Potwierdza to dyżurny KPP w Wołowie. Więcej we wtorkowym Kurierze Gmin.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości