Otrzymaliśmy informację, że dzisiaj doszło do napadu na sklep monopolowy w Wołowie, podczas którego doszło do strzelaliny. Komenda Powiatowa Policji w Wołowie otrzymała w tej sprawie zgłoszenie. Potwierdza to dyżurny KPP w Wołowie. Więcej we wtorkowym Kurierze Gmin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze