Kiedy starosta z burmistrzem Brzegu Dolnego i prezesem PCM pojechali sami do Wrocławia do NFZ rozmawiać o służbie zdrowia, radni Wołowa podjęli stanowisko o przejęciu spółki lub wyjścia z niej. To efekt kłótni i nierównego traktowania wspólników.
Co dalej ze służbą zdrowia w powiecie wołowskim? Wołów ma swój plan na zabezpieczenie leczenia mieszkańców. A co z Brzegiem Dolnym? O tym już za tydzień w Kurierze Gmin.
https://www.facebook.com/darek.chmura.9/videos/3083983324980664/Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze