Reklama

Czy to wandale zniszczyli linki wspinaczkowe?

22/05/2023 11:37

Kolejny sygnał od naszych Czytelników.

Tym razem nasi Czytelnicy sygnalizują nam uszkodzenie linek wspinaczkowych na placu za Wołowskim Ośrodkiem Kultury. - Komu one przeszkadzały? - denerwuje się nasz Czytelnik. Wandalom tak beztrosko niszczącym mienie publiczne przypominamy, że grozi na to kara grzywny. 

Jeżeli wartość szkody nie przekracza 500 zł, mamy do czynienia z wykroczeniem a sprawcy grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. Jeżeli zaś spowodowano szkodę o wyższej wartości, zastosowanie ma Kodeks karny i sprawca musi się liczyć z karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat pięciu.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości