Radni i władze miasta dyskutują o powstaniu nowej placówki medycznej na terenie miasta.
Głównym celem tego przedsięwzięcia ma być - jak informują władze- zapewnienie pacjentom z terenu Gminy Wołów dostępu do podstawowej opieki zdrowotnej, lekarzy specjalistów oraz diagnostyki.
- W celu rozpoczęcia procedur związanych z budową ośrodka zdrowia burmistrz Dariusz Chmura podjął decyzję o wprowadzeniu do budżetu Gminy Wołów kwoty 85 000 zł - informuje Urząd Miejski w Wołowie.
Pieniądze mają być przeznaczone na wykonanie programu funkcjonalno - użytkowego, który posłuży do ustalenia kosztów prac projektowych i robót budowlanych, opisu przedmiotu zamówienia, przygotowania oferty szczególnie w zakresie obliczenia ceny oferty oraz wykonania prac projektowych.
Komentarze