Reklama

Czy Wołów rozpocznie budowę nowej przychodni zdrowia?

17/09/2020 09:51

Radni i władze miasta dyskutują o powstaniu nowej placówki medycznej na terenie miasta.

Głównym celem tego przedsięwzięcia ma być - jak informują władze-  zapewnienie pacjentom z terenu Gminy Wołów dostępu do podstawowej opieki zdrowotnej, lekarzy specjalistów oraz diagnostyki. - W celu rozpoczęcia procedur związanych z budową ośrodka zdrowia burmistrz Dariusz Chmura podjął decyzję o wprowadzeniu do budżetu Gminy Wołów kwoty 85 000 zł - informuje Urząd Miejski w Wołowie. Pieniądze mają być przeznaczone na wykonanie programu funkcjonalno - użytkowego, który posłuży do ustalenia  kosztów prac projektowych i robót budowlanych, opisu przedmiotu zamówienia, przygotowania oferty szczególnie w zakresie obliczenia ceny oferty oraz wykonania prac projektowych.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości