Jego zdaniem na Al. Jerozolimskich, gdzie znajdują się wyjazdy z marketów i przejścia dla pieszych, motocyklista stwarza bardzo duże zagrożenie. - Udało mi się go złapać na zdjęciach i okazało się, że jeździ bez tablic rejestracyjnych - pisze. - Nie widać, żeby policja coś w tej sprawie robiła, bo on się czuje bezkarny, jeździ tak w kółko po kilka razy, zwykle popołudniami.
Czytelnik załącza zdjęcia. Dodaje, że motocyklista może mieć pomiędzy 40 a 50 lat, motocykl, którym się porusza to BMW S1000RR.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze