Reklama

Dlaczego służby komunalne wycięły drzewa przy stadionie?

16/02/2021 17:55

Zakład Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym wyciął sześć drzew rosnących przy ul. Kolejowej. Decyzję podjęto ze względu na zagrażające niebezpieczeństwo dla pieszych oraz ruchu drogowego. - Drzewa rosnące na granicy z ciągiem pieszo-jezdnym były w złej kondycji zdrowotnej, widoczny był posusz w koronach drzew oraz wypróchnienia w pniach, dodatkowo w koronach drzew przebiegła linia energetyczna - uzasadniają swoją decyzję urzędnicy.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości