Biegają rekreacyjnie i w zawodach. W tegorocznym półmaratonie "Biegu w Naturze", w klasyfikacji grupowej zdobyli pierwsze miejsce. Można ich spotkać we wtorki o godz. 19 na bieżni wołowskiego stadionu. Odwiedziliśmy biegaczy z Wołów Biega na treningu i zapytaliśmy ich dlaczego biegają. Rozszerzona rozmowa z członkami tego stowarzyszenia ukaże się w kilku częściach na łamach Kuriera Gmin. Pierwsza część już 18 listopada 2021 roku.
Nowe wydanie gazety do kupienia tutaj -> www.kuriergmin.pl/sklep lub w kioskach.
Zobacz też:
https://kuriergmin.pl/sport/bieg-w-naturze-nadlesnictwa-wolow-zdjecia/ https://kuriergmin.pl/sport/podwojne-zloto-dla-wolowa/ https://kuriergmin.pl/sport/kolejne-sukcesy-zapasnikow-z-wolowskiego-wiatru/Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze