Reklama

Do Urzędu Miejskiego wejdziemy przez kabinę dezynfekującą

13/05/2020 12:58

Urząd Miejski w Wołowie ma otworzyć się dla interesantów już od przyszłego piątku (tj. 15 maja 2020 r.). Jednak zanim porozmawiamy z urzędnikiem, przejdziemy przez specjalistyczną komorę do dezynfekcji.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości