Doda, Stachurski, Łzy, Enej - te gwiazdy wystąpią przed publicznością już 15-16 czerwca w Wołowie. Jak przekazuje Rafał Zając, dyrektor Wołowskiego Ośrodka Kultury, negocjacje były długie i żmudne. Ale umowy już zostały podpisane. Gwiazdy będą bawiły publiczność podczas dni miasta. Można powiedzieć wybrano złoty środek, pomiędzy muzyką poważną a disco polo.
Komentarze