Reklama

DOK też miał nielegalne billboardy na terenie miasta

29/06/2016 15:15
Po tym, jak wiceburmistrz Brzegu Dolnego, Paweł Pirek, doniósł na mieszkańców w sprawie nielegalnie rozstawionych reklam na terenie miasta okazało się, że banery Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury też nie miały wszystkich pozwoleń. W najnowszym wydaniu Kuriera Gmin przeczytacie, co na temat kontroli reklam DOK-u mówi Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego i jak całą sprawę tłumaczy Stanisław Jastrzębski.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości