Najbliższa akcja w naszym powiecie już 23 września.
23 września w Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym (wejście od Orlika) odbędzie się akcja poboru krwi. Rejestracja będzie czynna w godzinach od 8.30 do 12.30.
Jak przygotować się do oddania krwi?
- przyjdź wypoczęty i wyspany,
- przynajmniej dzień wcześniej wypij ok. 2 litrów płynów (woda ,soki, herbata),
- nie pij alkoholu 2 doby przed oddaniem krwi,
- zjedz lekki posiłek, unikaj produktów tłustych, smażonych, boczku, pasztetów, jajecznicy, żółtego sera, majonezu, śmietany, kremowych ciast,
- weź ze sobą dokument tożsamości (dowód osobisty, lub paszport) ze zdjęciem i nr PESEL.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze