Reklama

Dolnobrzeski emeryci na pokazie we Wrocławiu

29/06/2022 21:48

W piątkowy wieczór, 24 czerwca pięćdziesięciu dolnobrzeskich seniorów wybrało się w godzinach wieczornych do Wrocławia na pokaz specjalny fontanny multimedialnej przy Hali Stulecia.

Uczestnicy tego wydarzenia mieli okazję zobaczyć niesamowity pokaz specjalny pt. „Cztery żywioły”. Seniorzy wrócili zachwyceni widowiskiem, pogoda dopisała i w godzinach nocnych powróciliśmy do domów, planując następny wyjazd.

Urszula Pietrzyk/brzegdolny.pl

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości