Reklama

Dolnobrzeski Ośrodek Kultury. Wynagrodzenia pracowników wyższe o ponad 100 tysięcy

28/06/2016 17:50
W ciągu roku pensje osób zatrudnionych w DOK-u urosły o ok. 150 tysięcy zł. Sprawę na ostatniej sesji poruszył radny Grzegorz Stich. W najnowszym wydaniu Kuriera Gmin przeczytacie, jaką kwotę gmina przeznacza na zatrudnienie pracowników DOK-u i w jaki sposób skarbnik gminy i burmistrz tłumaczą tak ogromny wzrost wynagrodzeń. Cały artykuł dostępny też na www.eprasa.pl.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości