- Jak co roku, w Jodłowickich lasach - zdradza pan Wojciech. Przy okazji podziwiania apetycznych grzybów zebranych przez pana Wojciecha, zapytaliśmy co robi z zebranymi grzybami i jakie dania najbardziej mu smakują: - Oczywiście, zawsze suszę. A z dań najbardziej lubię zupę grzybową. To jest smak jesieni - mówi pan Wojciech.
Przy okazji, wszystkim grzybiarzom życzymy owocnych zbiorów!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze