77. Mistrzostwa Dolnego Śląska w Boksie klub z Wołowa kończy z dwoma złotymi medalami.
Bartosz Rzeszowski obronił tytuł mistrza, a drugi złoty medal wywalczył Brayan Józek - obaj reprezentują Wołowski Klub Bokserski Champion. - Teraz przed nami mnóstwo pracy, ponieważ już wkrótce jedziemy na ścisły finał Mistrzostw Polski - podkreśla trener Leszek Kołtun.
W ten sam weekend nasi wojownicy z Wołowskiego Klubu Bokserskiego Champion startowali w Jaworzynie Śląskiej w zawodach Kick-Boxingu. Po zdobyciu worka medali ponownie WKB Champion Kołtun Team otrzymał tytuł najlepszego klubu turnieju. Rokuje to nadzieje, że gala boksu w Wołowie na jesień przyniesie wiele ciekawych walk w wykonaniu naszych klubowiczów. Szczegóły już wkrótce.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze