Reklama

Dwa złote medale dla młodych bokserów z Wołowa

20/03/2023 10:37

77. Mistrzostwa Dolnego Śląska w Boksie klub z Wołowa kończy z dwoma złotymi medalami.

 Bartosz Rzeszowski obronił tytuł mistrza, a drugi złoty medal wywalczył Brayan Józek - obaj reprezentują Wołowski Klub Bokserski Champion. - Teraz przed nami mnóstwo pracy, ponieważ już wkrótce jedziemy na ścisły finał Mistrzostw Polski - podkreśla trener Leszek Kołtun.

W ten sam weekend nasi wojownicy z Wołowskiego Klubu Bokserskiego Champion startowali w Jaworzynie Śląskiej w zawodach Kick-Boxingu. Po zdobyciu worka medali ponownie WKB Champion Kołtun Team otrzymał tytuł najlepszego klubu turnieju. Rokuje to nadzieje, że gala boksu w Wołowie na jesień przyniesie wiele ciekawych walk w wykonaniu naszych klubowiczów. Szczegóły już wkrótce.

Reklama

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości