Reklama

Dzieci mogą korzystać z górki za halą

11/12/2021 13:19

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołowie ogłosił, że górka na terenie Basenu Miejskiego będzie otwarta od 11 grudnia 2021 r. Na sankach można zjeżdżać w śnieżne dni od godz. 9.00 do 20.00.

OSiR informuje też, że ze względu na prace modernizacyjne nie wolno wykraczać poza teren ogrodzony biało-czerwoną taśmą.

Zobacz też:

https://kuriergmin.pl/ciekawe/niedziele-handlowe-w-grudniu-2021-roku-kiedy-zrobimy-swiateczne-zakupy/ https://kuriergmin.pl/wolow/mammograf-w-wolowie-zbadaj-sie/ https://kuriergmin.pl/zdrowie/w-tej-warzywnej-pascie-sa-grozne-toksyny/
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości