Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołowie ogłosił, że górka na terenie Basenu Miejskiego będzie otwarta od 11 grudnia 2021 r. Na sankach można zjeżdżać w śnieżne dni od godz. 9.00 do 20.00.
OSiR informuje też, że ze względu na prace modernizacyjne nie wolno wykraczać poza teren ogrodzony biało-czerwoną taśmą.


Zobacz też:
https://kuriergmin.pl/ciekawe/niedziele-handlowe-w-grudniu-2021-roku-kiedy-zrobimy-swiateczne-zakupy/ https://kuriergmin.pl/wolow/mammograf-w-wolowie-zbadaj-sie/ https://kuriergmin.pl/zdrowie/w-tej-warzywnej-pascie-sa-grozne-toksyny/Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze