Reklama

Dziennikarze Kuriera Gmin protestowali pod ambasadą białoruską w sprawie uwolnienia Andrzeja Poczobuta [ZDJĘCIA, WIDEO]

28/05/2021 21:22

Nasi dziennikarze brali dzisiaj udział w pikiecie w sprawie uwolnienia Andrzeja Poczobuta i innych dziennikarzy więzionych na Białorusi. Nie będziemy dłużej milczeć. Nie będziemy przymykać oczu na to, co dzieje się u naszych wschodnich sąsiadów. Walczymy o Nich!

źródło: zdjęcia - SGL, film: Onet.pl

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości