Nasi dziennikarze brali dzisiaj udział w pikiecie w sprawie uwolnienia Andrzeja Poczobuta i innych dziennikarzy więzionych na Białorusi. Nie będziemy dłużej milczeć. Nie będziemy przymykać oczu na to, co dzieje się u naszych wschodnich sąsiadów. Walczymy o Nich!
Komentarze