Reklama

Dziewczyny z Wołowa pokonały zawodniczki z Milicza i Krosnowic

13/05/2022 10:00

Wołowskie zawodniczki tenisa stołowego walczą o baraże do 1 ligi. Dziewczyny wygrały już pierwszy etap trójmeczu.

Zawodniczki MKS Wolavia Wołów z sekcji tenisa stołowego pokazały co potrafią. Podczas meczów 2. ligi kobiet wygrały 10:0 z zawodniczkami z Milicza i 9:1 z dziewczynami z Krosnowic. Tym samym wygrały pierwszy etap trójmeczu w walce o baraże do 1. ligi. Gratulujemy! Jak informuje wołowska sekcja tenisa stołowego, niebawem odbędzie się mecz finałowy z wrocławskimi zawodniczkami.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Fest - niezalogowany 2022-05-13 18:32:33

    Ekscytujący wynik ????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości