Wołowskie zawodniczki tenisa stołowego walczą o baraże do 1 ligi. Dziewczyny wygrały już pierwszy etap trójmeczu.
Zawodniczki MKS Wolavia Wołów z sekcji tenisa stołowego pokazały co potrafią. Podczas meczów 2. ligi kobiet wygrały 10:0 z zawodniczkami z Milicza i 9:1 z dziewczynami z Krosnowic. Tym samym wygrały pierwszy etap trójmeczu w walce o baraże do 1. ligi. Gratulujemy! Jak informuje wołowska sekcja tenisa stołowego, niebawem odbędzie się mecz finałowy z wrocławskimi zawodniczkami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ekscytujący wynik ????
Ekscytujący wynik ????