Reklama

Ekologia od dziecka

03/12/2017 22:23
Uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Orzeszkowie wybrali się z wycieczką do Centrum Edukacji Ekologicznej w Dziewinie koło Ścinawy. Mieli okazję poznać źródła energii odnawialnej, takie jak wiatraki i panele słoneczne, ogniwa fotowoltaiczne. Uczniowie zwiedzali też Dziewin i poznali historię powstania wioski rybackiej, zwiedzili zabytkowy kościół i pobliski cmentarz.Czytaj dalej...
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości