Reklama

Ekologiczne rozgrywki licealistów z Wołowa

04/11/2021 13:32

W ubiegłym tygodniu odbyły się pierwsze, pilotażowe, rozgrywki Powiatowej Ekogry Terenowej – „Wiem czym oddycham”.

- Działanie przyjęło formę gry miejskiej, prowadzonej w obecnej edycji na terenie Wołowa. Inicjatywa kierowana jest do młodzieży szkół ponadpodstawowych naszego powiatu - informuje wołowskie starostwo. - Gra ma charakter rywalizacji kilkuosobowych zespołów, a jej głównym celem jest sprawdzenie oraz poszerzenie wiedzy uczestników z zakresu ochrony powietrza. Ponadto podnosi wiedzę na temat naszego regionu, walorów przyrodniczych powiatu jak i skarbów kultury.

W pierwszych rozgrywkach wzięli udział uczniowie klasy II b i d Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Wołowie.

Reklama

źródło: Starostwo Powiatowe w Wołowie

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości