- Działanie przyjęło formę gry miejskiej, prowadzonej w obecnej edycji na terenie Wołowa. Inicjatywa kierowana jest do młodzieży szkół ponadpodstawowych naszego powiatu - informuje wołowskie starostwo. - Gra ma charakter rywalizacji kilkuosobowych zespołów, a jej głównym celem jest sprawdzenie oraz poszerzenie wiedzy uczestników z zakresu ochrony powietrza. Ponadto podnosi wiedzę na temat naszego regionu, walorów przyrodniczych powiatu jak i skarbów kultury.
W pierwszych rozgrywkach wzięli udział uczniowie klasy II b i d Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Wołowie.
źródło: Starostwo Powiatowe w Wołowie

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze