Reklama

Emeryci uczyli się, jak pleść wianki

01/10/2024 17:19

Kolorowo i wesoło było w miniony czwartek w klubie Związku Emerytów.

Po zebraniu obu kół i przekazaniu ich członkom informacji na temat działalności Związku przyszedł czas na warsztaty plecenia wianków. - Nasi członkowie biorą udział w różnych akcjach, projektach i programach. Dzięki temu uczą się wielu nowych rzeczy, lepiej rozumieją otaczający ich świat, zdobywają nowe umiejętności i wyrabiają pozytywne nawyki - podkreślają emeryci. 

fot. Związek Emerytów

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/10/2024 17:19
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości