Kolorowo i wesoło było w miniony czwartek w klubie Związku Emerytów.
Po zebraniu obu kół i przekazaniu ich członkom informacji na temat działalności Związku przyszedł czas na warsztaty plecenia wianków. - Nasi członkowie biorą udział w różnych akcjach, projektach i programach. Dzięki temu uczą się wielu nowych rzeczy, lepiej rozumieją otaczający ich świat, zdobywają nowe umiejętności i wyrabiają pozytywne nawyki - podkreślają emeryci.

fot. Związek Emerytów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze