15 sierpnia w Mojęcicach odbyła się kolejna edycja Pikniku Kościelnego.
Po raz kolejny mieszkańcy mogli wspólnie spędzić czas, cieszyć się pysznym jedzeniem, muzyką i wyjątkową atmosferą.
Wydarzenie rozpoczęto mszą świętą dziękczynną za tegoroczne plony a następnie przeniesiono się na teren za kościołem. W programie nie brakowało animacji dla najmłodszych, warsztatów pszczelarskich Pasieki Garwół czy występu Zespołu Ludowego "Mojęcice". W punkcie Powiatowego Centrum Medycznego w Wołowie można było zmierzyć poziom cukru czy ciśnienia.
Organizatorzy pilniku serdecznie dziękują wszystkim sponsorom oraz mieszkańcom Gminy Wołów za wszelki wkład w organizację wydarzenia.
Zapraszamy na Dożynki Gminne 2024 , które odbędą się 31 sierpnia również w Mojęcicach!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze