Gabriela Pułecka sięgnęła po złoty medal w turnieju drużyn mieszanych Europe Youth Series - Croatia Open, który odbył się w Chorwacji. Polska reprezentacja zaprezentowała się fenomenalnie, nie dając rywalom żadnych szans!
W wielkim finale biało-czerwoni rozgromili Szwecję 5:0, nie oddając nawet jednego seta (15:0) – to absolutna dominacja na europejskiej scenie młodzieżowego sportu.

Polska drużyna wystąpiła w składzie:
– Jan Mrugała
– Mateusz Wiśniewski
– Hubert Kwieciński
– Wanessa Kulczycka
– Gabriela Pułecka
Trener: Maciej Karmoliński
Turniej w Chorwacji był kolejnym dowodem na doskonałe przygotowanie polskich zawodników. Gabriela Pułecka i jej drużynowi partnerzy pokazali ogromną determinację, umiejętności i wolę walki, dzięki czemu stanęli na najwyższym stopniu podium.
Złoty medal to nie tylko sukces indywidualny, ale także potwierdzenie, że polski sport młodzieżowy znajduje się w ścisłej europejskiej czołówce. Serdeczne gratulacje dla całej drużyny!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze