Reklama

#GaszynChallenge - Nasi strażacy pompują dla Wojtusia [wideo]

08/06/2020 16:22

Strażacy w niecodzienny sposób wspierają zbiórkę dla Wojtusia chorego na SMA (rdzeniowy zanik mięśni). #GaszynChallenge na dobre zagościł w jednostkach z naszego powiatu. W akcji wzięli już udział strażacy m.in. z Wołowa, Brzegu Dolnego, Wińska, Lubiąża, Krzydliny Wielkiej i Małej, Orzeszkowa czy Krzelowa.

#GaszynChallenge polega na tym, że nominowane do wyzwania jednostki muszą wykonać 10 pompek i nagrać film, który publikują na swoich stronach i profilach w mediach społecznościowych. Jeśli strażacy wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto Wojtusia. Jednostki nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować kolejne minimum 3 jednostki.

Reklama

Wpłat na rzecz zbiórki dla Wojtusia można dokonywać na tych stronach:
➡️ https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge
➡️ https://www.siepomaga.pl/wojtus

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości