Reklama

Gmina zmienia przestrzeń publiczną - spotkanie z mieszkańcami

02/10/2016 13:54
6 października o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wołowie (I piętro) będzie zorganizowane spotkanie dla mieszkańców. Przedmiotem rozmów będzie podsumowanie przygotowania Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Wołów na lata 2015-2025. Spotkanie będzie mieć formułę otwartą. Lokalny Program Rewitalizacji jest dokumentem strategicznym dla samorządu pod kątem ubiegania się o pieniądze z funduszy unijnych. Pieniądze z założenia będą wydatkowane na odnawianie przestrzeni publicznej. Każda z inwestycji ma przyczynić się do poprawy warunków funkcjonowania lokalnej społeczności. Program spotkania: Powitanie gości i uczestników spotkania przez burmistrza. Prezentacja "Dobre praktyki rewitalizacji w gminie Wołów w perspektywie 2007-2013. Prezentacja "Procesy rewitalizacyjne w budżecie unijnym w perspektywie 201-2020" - Ireneusz Ratuszniak. Przerwa kawowa. Prezentacja Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Wołów na lata 2015-2025 - Przemysław Wojcieszak z DCRL s.c. Dyskusja. Podsumowanie spotkania.      
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości