Reklama

Igrzyska Sportowe Miast Partnerskich w Milowicach – sport, emocje i integracja

18/09/2025 21:57

W miniony weekend w Milowicach odbyły się Igrzyska Sportowe Miast Partnerskich! Reprezentanci Polski, Czech oraz Słowacji rywalizowali w czterech kategoriach: piłka nożna, koszykówka, tenis stołowy oraz siatkówka plażowa.

Gminę Wołów dzielnie reprezentowały lokalne Kluby Sportowe: Miejski Klub Piłkarski w Wołowie, Stowarzyszenie Zbalansowani, MKS Wolavia Wołów - Sekcja Tenisa Stolowego oraz Laureaci letniego turnieju Grand Prix o Puchar Burmistrza w Siatkówce Plażowej.

To był bardzo intensywny i pełen emocji weekend, który przyniósł nam wiele nagród:

- W kategorii U11 w piłce nożnej reprezentacja MKP Wołów wywalczyła tytuł wicemistrza! 

- W kategorii U13 w koszykówce drużyna z Wołowa zdobyła brązowy medal! 

- W turnieju tenisa stołowego nasi zawodnicy osiągnęli wysokie miejsca: 4. i 3. miejsce, a wśród kobiet wywalczyliśmy złoto i wicemistrzostwo! 

Reklama

W siatkówce plażowej drużyna z Wołowa zdobyła złoty medal.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości