Reklama

II Bieg w Naturze (foto)

26/09/2016 14:05
W ubiegłą sobotę miłośnicy biegania wzięli udział w drugiej już edycji imprezy sportowej "Bieg w Naturze", organizowanej wspólnie przez Nadleśnictwo Wołów, Stowarzyszenie "Wołów Biega" oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. Przedstawiamy fotorelację z biegu. W jutrzejszym wydaniu Kuriera Gmin opublikujemy wyniki biegaczy z terenu naszego powiatu.  
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości