W niedzielę, 5 stycznia byliśmy na koncercie kolęd i pastorałek w parafii NMP Królowej Polski w Brzegu Dolnym. Dla zebranych zaśpiewały dzieci i młodzież z gminy Brzeg Dolny. [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2020/01/video-1578248051.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2020/01/video-1578248082.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2020/01/video-1578248071.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2020/01/video-1578248091.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2020/01/video-1578248098.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2020/01/video-1578248163.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2020/01/video-1578248197.mp4"][/video]
Komentarze