Reklama

II Mistrzostwa Brzegu Dolnego w tenisie SENIOR 55+

13/07/2020 14:56

Sympatycy gry w tenisa ziemnego spotkali się na kortach tenisowych Stadionu Miejskiego, gdzie odbyły się II Mistrzostwa Brzegu Dolnego w tenisie SENIOR 55+.

Turniej był rozgrywany  w systemie „każdy z każdym”.  Pomimo lekkich opadów deszczu udało się doprowadzić turniej do końca.

Zwycięzcą II Mistrzostw Brzegu Dolnego w SENIOR+55 został Cezary Prokopowicz. 

Klasyfikacja turnieju:

Cezary Prokopowicz Zbigniew Andruszko Ryszard Sawczyk Aleksander Serwatka Paweł Olkowski Jerzy Machnacz

/źródło: UM Brzeg Dolny/
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości