Ślisko na drogach, ślisko na chodnikach. Zmartwieni mieszkańcy znów poprosili Kurier Gmin o pomoc. Czy PGK zaspało w tym roku? Trochę śniegu, lekki przymrozek wystarczą, żeby na drodze zrobiło się ślisko. Taka sytuacja powstała w środę 17 stycznia. Do redakcji dzwonili zaniepokojeni mieszkańcy Wołowa i okolic już od rana. - W Ścinawie posypane, a u nas ślisko - mówił mieszkaniec Starego Wołowa. - Na chodnikach jest tak ślisko, że idąc można wylądować w szpitalu - skarżył się mieszkaniec Wołowa Czytaj dalej na eprasa.pl lub na łamach Kuriera Gmin