Reklama

"Ja to mam szczęście". Stand Up Pauliny Potockiej w Wołowie

01/04/2024 08:47

Paulina Potocka ze swoim najnowszym programem „Ja to mam szczęście” 5 października 2024 wystąpi w Wołowskim Ośrodku Kultury!

Paulina to stand-uperka, solistka, kobieta eksperymentalna. Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow comedy to jej charakterystyczny styl, rzadko spotykany w Polsce. Paulina otrzymała wiele wyróżnień na festiwalach komediowych. W 2017 roku została po raz drugi „Królową Łgarzy” w Turnieju Małych Form Satyrycznych w Bogatyni, dzięki temu fragmenty jej programu można było usłyszeć w Radiowej Trójce.

Wstęp: 50zł/os.
Bilety do kupienia w kasie WOK.
 

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości