- Obserwacja wzrastających roślin i dostrzeganie różnić w ich rozwoju była bardzo pouczająca - przekonuje pani Wioletta. - Oczekiwanie na pierwsze dojrzałe. To już były emocje. Obserwacja, cierpliwość, porównywanie, nauka, zaangażowanie... I jeszcze zmysły. Było warto! A teraz smacznego!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze