Zawodnicy MKS Wolavia Wołów - sekcja Tenisa Stołowego znakomicie spisali się w Mistrzostwach Dolnego Śląska kadetów i juniorów w Szczawnie-Zdrój.
Oto wyniki naszych tenisistów:
- Aż 3 awanse na Mistrzostwa Polski (Magda, Wiktor, Jakub)
- 3-krotna złota Medalistka ANNA ULATOWSKA (w singlu, deblu oraz mikście)
- Multimedalista JAKUB STASZCZYK (Srebro w deblu, brąz w singlu oraz w mikscie)
- Awans na MP WIKTORA ULATOWSKIEGO (brąz w singlu oraz w deblu)
- Awans na MP MAGDY BOJANOWSKIEJ (i brąz w deblu)
- PAULINA HOŁODNIUK - srebro w deblu oraz brąz w mikscie
- KAROL KALISZ - brąz w deblu
- ALICJA KACZAN - brąz w deblu
- NIKOLA SKAWIŃSKA - blisko awansu na MP, tuż za podium w singlu (5m) oraz w deblu (5m)
- Dobra GRA PAWŁA OSTROWSKIEGO
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze