Jak informuje Urząd Miejskiew Brzegu Dolnym, jesienią w dawnych pomieszczeniach pawilonów handlowych na osiedlu Fabrycznym działalność rozpocznie Centrum Aktywnego Seniora
W budynku zakończono już prace remontowe. W minionym tygodniu w Urzędzie Miejskim w Brzegu Dolnym zawarta została umowa na zakup mebli do placówki.
W najbliższym czasie zostaną podpisane kolejne umowy - na zakup wyposażenia sportowo-rehabilitacyjnego oraz wyposażenia multimedialnego - informują urzędnicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze