5. edycja „Polskich Smaków” odbyła się w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury.
Gości kolacji powitali dyrektor DOK-u Danuta Chłód, szefowie kuchni Przemysław Szwak i Tomasz Zdrenka oraz prowadząca kolację aktorka i autorka książki kucharskiej „Umami. Opowieści i przepisy” Joanna Brodzik.
Po krótkiej oficjalnej części imprezy w sali kawiarnianej podano dania przygotowane specjalnie na ten wyjątkowy wieczór.
źródło: UM Brzeg Dolny


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze