- Kochani moi przyjaciele i znajomi o wielkich sercach - pisze Kasia na facebooku. - 17 sierpnia dzięki Wam jadę do kliniki w Niemczech, gdzie zostanę poddana kolejnej serii immunoterapii. Brakuje mi słów, aby opisać co do Was czuję za to co dla mnie zrobiliście i choć przede mną jeszcze wiele lat "walki" to świadomość że JESTEŚCIE daje mi ogrom nadziei że będzie DOBRZE !! Pozdrawiam Was serdecznie i proszę pomóżcie mi aby uśmiech na mojej twarzy zagościł na dłużej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze