Reklama

Kasia Ryszka wyjeżdża do niemieckiej kliniki na leczenie

30/07/2020 15:14

Katarzyna Ryszka ma 28 lat i walczy ze złośliwym nowotworem mózgu. Wczoraj poinformowała, że wyjeżdża na leczenie do Niemiec.

- Kochani moi przyjaciele i znajomi o wielkich sercach - pisze Kasia na facebooku. -  17 sierpnia dzięki Wam jadę do kliniki w Niemczech, gdzie zostanę poddana kolejnej serii immunoterapii. Brakuje mi słów, aby opisać co do Was czuję za to co dla mnie zrobiliście i choć przede mną jeszcze wiele lat "walki" to świadomość że JESTEŚCIE daje mi ogrom nadziei że będzie DOBRZE !! Pozdrawiam Was serdecznie i proszę pomóżcie mi aby uśmiech na mojej twarzy zagościł na dłużej. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości